,

L8star BM90 – Mini telefon me kufje – Best phone

Te ndryshme

 • Specifika – L8STAR BM90
 • l8star bm90
 • Çipi: MTK6261D  
 • Memorie: 32 + 32bit
 • Madhësia: rreth 64.5 * 24.5 * 12.5mm
 • Suporton sim card
 • Ekrani: 0.66 inç OLED  
 • Rezolucioni: 64 * 48  

2,690L

L8STAR BM90 – MINI TELEFON ME KUFJE

Mini telefon l8star bm90 mobile phone me simcard – Best phone price
mini telefon bli online

Celular me Bluetooth dhe me dizajn minimal, ideal per t’a marre kudo me vete. Telefoni me i mire me te cilin mund telefonata si edhe te dergoni mesazhe.

L8star gjithashtu arrin te beje sinkronizimin automatik te listes muzikore dhe te kontakteve ne numrin tuaj.

Celulari shume funksional eshte gjithashtu i pajisur me kufje l8 star m90 me te cilat ju mund te degjoni muzike apo beni thirrje telefonike. Nderkohe qe jeni duke u marre edhe me dicka tjeter, si pershembull kur i jepni makines, kur punoni etj.

Suporton kartë SIM e vetme + kartë T. Gjithashtu ka te perfshire ndryshuesin e zërit, i cili mund t’ju sherbej ne momente te ndryshme.

TELEFONI ME I KERKUAR NE TREG

Degjoni muzike MP3 / MP4. L8star BM90 do te pershtatet me se miri me veshin tuaj, fale kufjes te perfshire ne paketim.

Memoria e telefonit mund të ruajë 500 kontakte, 100 mesazhe SMS. Nje celular kaq i vogel por me kaq shume funksione!

BATERI CILESORE

Jetëgjatësia e baterisë me kapacitet të lartë, jo vetëm që e bën kete telefon nje radio portabel por dhe telefonin tuaj te preferuar per thirrje telefonike dhe biseda.

Mini telefon ne perdorim te perditshem per te gjithe,vecanterisht per personat te cilet jane shpeshhere te zene me pune. I cili do te jete shume praktik.

L8STAR BM90 CELULAR I VOGEL

Telefoni më i vogël me dizajn kompakt, më i vogël se një çakmak.

L8STAR M90 mbështet kartën SIM Single Nano + Kartën Micro SD Band (2G): GSM 850/900/1800 / 1900MHz.L8 l8star phone price bli online

Mund të përdoret si një telefon me vete, ose edhe si

 1. Asistent i smartphonet tuaj.
 2. Ndërrues zëri,
 3. Telefon pune etj.
 4. Site map
L8star phone price & Specs

L8star BM90 ka një altoparlant dhe mikrofon, kështu që mund të përdoret si një telefon kryesor  kur vendosni një kartë SIM. Ai do te funksionoj si cdo telefon tjeter, madje edhe me praktik.

Eshte ideal për t’u përdorur gjate udhetimeve apo si zevendesues i smartphonit në makinë, kur ju i keni duart e zena.

Fale dizajnit minimalist dhe shume praktik , mini telefoni liron duart tuaja për të bërë diçka tjetër, dhe ju lejon te beni disa gjera njekohesisht.

Shkalla e ulët e rrezatimit ju mbron dhe ju mban larg rrezatimit të sinjalit. Pra nuk do t’a demtoj ne asnje moment shendetin tuaj ne krahasim me telefonat e tjere.

CELULAR IDEAL PER TU PERDORUR NGA CDO MOSHE

l8star mini phone bli onlineVetëm 1/7 e rrezatimit të telefonave inteligjentë permban ky telefon kaq praktik.
L8Star BM90 eshte perfekt per t’u perdorur nga gratë shtatzëna pasi nuk do ti percjell atyre rrezatime te demshme.
Me altoparlantin me cilësi të lartë, ju mund ta dëgjoni zërin më qartë, edhe kur i jepni makinës ose në zona të zhurmshme.

Dizajn i vogel, i pershtatshem per t’u vendosur në portofolin tuaj.

Këtë telefon të vogël mund ta merrni kudo dhe eshte ideal për udhëtime. L8star phone price me i mire vetem ne iBuy.al.

Mini Telefon L8STAR phone

Mobile Phones – Bluetooth Headset

Nëse ndiheni te bezdisur nga telefonat tuaj aktual te cilet jane te medhenj, përpiquni të provoni ndjenjën e zotërimit të telefonit mikro L8STAR.

Telefoni ka një altoparlant dhe mikrofon kështu që mund te beni dhe te prisni thirrje ne cdo moment.

Permasat e tij super te vogla dhe shumë veçori te tjera të dobishme sigurojnë që ju të ndiheni jashtëzakonisht të kënaqur dhe gjithashtu eshte nje produkt kaq praktik sa qe ju do t’a mbani perhere me vete. E veçanta e ketij telefonit eshte se mund te ndryshoj zerin ne menyra te ndryshme.

SPECIFIKAT – L8star phone price

– Bluetooth: BT3.0. – L8STAR BM90 – Band 2g gsm 850/900/1800 1900mhz

– Karta SIM: karta SIM dyfishtë nano dhe 1 kartë TF mund të futen në të njëjtën kohë.

– Rrjeti: GSM 850/900/1800 / 1900MHz. – Bateria: 350mAh.

mini telefon praktikKarakteristikat kryesore të telefonit mini mini L8STAR

 1. Produkti mund të përdoret për të varur si një kufje Bluetooth.
 2. Ju mund ta përdorni këtë për të provuar shumë zëra të ndryshëm unikë.
 3. Ju absolutisht mund të përdorni telefonin mini L8STAR për të bërë thirrje si dhe për të dëgjuar muzikë.
 4. Dizajn super i vogël, kështu që ju absolutisht mund ta përdorni atë për të bërë thirrje ose për të dëgjuar muzikë.
 5. Falë madhësisë së tij super të vogël, ju mund ta sillni atë lehtësisht kur dilni, në udhëtime pune ose kur udhëtoni.
 6. Madhësia e ekranit të telefonit mini L8STAR arrin 0,66 inç, duke siguruar një përvojë optimale të ekranit.
 7. Përdorimi i procesorit MTK6261D siguron një përvojë të qetë kur përdorni.
 8. Me një kapacitet të baterisë deri në 350mAh, siguron që do t’ju sjellë përvojën në planin afatgjatë.
 9. Telefoni ka tre ngjyra për të zgjedhur për t’ju përshtatur nevojave tuaja: gri, të kuqe dhe portokalli.
Përparësitë e mini telefonit L8STAR Phone:mini telefon praktik per makine

– Dizajn super i vogël i lehtë për t’u përdorur: Telefoni ka një madhësi shumë të vogël që ju sjell një përvojë të shkëlqyeshme me veçori të dobishme. L8star phone mini ideal per t’a marre kudo me vete.

– Mbështet dy nga gjuhët me të njohura në botë, anglisht dhe gjermanisht, për të siguruar lehtësinë maksimale për ju gjatë përdorimit.

– Mini mini telefoni L8STAR është gjithashtu i pajisur plotësisht me veçori të tjera si një telefon i rregullt si procesi i thirrjeve, lidhja e Bluetooth, degjimi i muzikes suaj te preferuar e shume te tjera.

E vecanta e telefonit L8Star mini phone eshte se ai ka një aftësi e veçantë e ndërrimit të zërit duke përfshirë: zërin mashkullor, zërin femër te cilat jane shume interesante, pasi ju mund te beni humor me shoqerine apo koleget tuaj.

– Kur largoheni, telefoni ka nje alarm te integruar i cili ju ben me dije vendodhjen e tij. Eshte i lehte dhe praktik për tu përdorur.

Pse të blini mini telefon mini L8STAR BM90?

Produkti zotëron të gjitha tiparet e një telefoni të rregullt, kështu që ju absolutisht mund ta përdorni atë edhe në lëvizje, sepse dizajni i tij super i vogël e ben ate praktik dhe shume komod ne perdorim. Në të njëjtën kohë, falë permasave te vogla të telefonit L8STAR, telefoni eshte gjithashtu shumë i përshtatshëm për t’a perdorur ne momente kur ju jeni i zene.

Kryen te gjitha funksionet e nje telefoni normal. Telefoni ka një altoparlant dhe mikrofon kështu që mund te beni cdo gje qe deshironi si beni edhe me telefonat e tjere.

Gjithashtu ne mund t’ju ofrojme kufje bluetooth për pajisje të tjera ne faqen tone iBuy.al

Specifika

 • – L8STAR BM90L8STAR BM90 phone price Wireless Bluetooth Headset BT online ibuy al
 • l8star bm90
 • Çipi: MTK6261D  
 • Memorie: 32 + 32bit
 • Madhësia: rreth 64.5 * 24.5 * 12.5mm
 • Suporton sim card
 • Ekrani: 0.66 inç OLED  
 • Rezolucioni: 64 * 48  
 • Bateria: bateri litiumi polimer 220mAh / pllakë mbrojtëse precize
 • Ndërfaqja e karikimit: Mikro 5pin  
 • Suporton Bluetooth Muzike Mp3

Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: L8star BM90 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat