,

Mini VR 3D Glasses – Syze Shimecon

vr

1,500L

MINI VR 3D GLASSES – SYZE SHIMECON

Këto syze 3D me realitet virtual do ju mundesojne te shikoni filma 3D dhe  të luani lojëra gjithëpërfshirëse në shtëpi.

Vetëm me një telefon inteligjent, ju mund të ktheni filmat 2D në filma 3D në të njëjtën kohë, duke ju dhënë një ndjenjë të të qenit në skenë.

Video Panoramike 360 ​​° ju çon në një botë të re, duke ju dhënë kënaqësi vizuale të përsosur.

Mini syze VR per Smartphone 4.7-6.0 Inch

Te pajtueshme me telefonat inteligjentë Android iOS Windows nga 4.7-6.0 inç.

Dizajni panoramik 360 ° ju çon në një botë të re, duke ju dhënë kënaqësi të përsosur vizuale.

Një përvojë vërtet argëtuese dhe gjithëpërfshirëse për çdo moshë.

Adoptimi i lentës  42 mm, ju sjell imazhe HD duke bllokuar rrezet e dëmshme në mënyrë efektive.

Syzet  më te fundit VR Shinecon  kane një pamje të re akoma dhe me elegante.

Me veshje te brendshme sfungjeri i cili mbron lekuren tuaj gjate perdorimit, per komoditet maksimal.

Butoni i prekjes për aplikacionet  google  

Lente per thellesi 3D dhe me definicion të lartë

Distanca e objektit eshte e rregullueshme.

Specifika

Materiali: ABS

Ngjyra: E bardhe

Lente  optike HD

Diametri i lentes: 42 mm

Mbështetja telefonike: 4,7 “- 6,0” inç

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: vr-syze-3d Kategori: ,
brands

vr

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat