Mirascreen Cs1 TV Stick HDMI – Lidh SmartPhone me TV


Modeli: Cs1
Sistemi i operimit: Linux
CPU: AM8258B
Shpejtesia CPU: 600MHz
RAM: 1GB
Internal Flash: 128MB
Rezolucioni maksimal: 1920 x 1080
USB : USB 2.0
Moduli i Wifi: 8188FTV
Frekuenca Wifi: 2.4G
Suporton Video Formatin: AVI, DIVX, MKV, VOB, TS, DAT, MPG, MPEG, MOV, MP4, RM, RMVB, WMV.
Suporton formatin e fotove: JPEG, BMP.
Suporton formatin Audio:  MP1, MP2, MP3, WMA, OGG, ADPCM-WAV, PCM-WAV, AAC.
Voice Record: MP3, WAV
File Formats: Adobe PDF, MS Word, Ms Excel, Ms PowerPoint, I Works.
Mbeshtet: Miracast, Airplay, DLNA.
Fuqia: 5V 1A
Materiali: ABS
Ngjyra: E zeze
Gjatesia e kabllit: 1m/3.3ft

2,300L

Mirascreen Cs1 TV Stick HDMI

Mirascreen Cs1 TV Stick HDMI – Lidh SmartPhone me TV

  • Nje super fishe USB, e projektuar per te lidhur SmartPhonet, tabletet me nje pajisje me ekran me te madh HD si HDTV, monitori/projektori
  • Ideale per te pare filmat ne ekran HD, prezantime ne konferenca, prezantime projektesh ne shkolle etj
  • Ktheni shtepine ne nje kinema reale
  • Suporton Air Play/DLNA/Miracast
  • Mbeshtet transmetimin video 1080P HD
  • Funksionon me paisjet me Airplay, ju gjithashtu mund te lidhni paisjet  Airplay direkt ne mirascreen pa u lidhur me ruterin Home Wifi
  • Super e lehte ne perdorim
  • Praktike, gjithcka ne nje fishe USB. E merrni kudo me vete dhe shijoni gjithcka
SKU: Mirascreen-Cs1-TV stick Kategori:
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat