, ,

Mirascreen – MX Wireless Display

Mirascreen

2,200L

MIRASCREEN – MX WIRELESS DISPLAY

Lidhni telefonin në projektor ose monitor TV HDMI, kështu që mund ta shijoni telefonin tuaj në një ekran më të madh.

Mirascreen WiFi 2.4 G është një pajisje e veçantë për të shfaqur telefonat tuaj inteligjentë / Tablet PC / Notebook në një pajisje tjetër me ekran të madh me ndërfaqe HD (të tilla si, HDTV, monitor & projektor, etj) përmes lidhjes WiFi.

Gjithashtu, mbështet standarde të njohura, të tilla si, Miracast, DLNA dhe Airplay të cilat përmirësojnë HDTV / projektorin / monitorin tuaj me porte të hyrjes HD.

Për më tepër, me kete pajisje  mund të transmetoni video, të shfletojë internetin, të shikojë fotografi, etj.

Për pajisjet iOS: Duhet të keni funksion Airplay ose Screen Mirroring

Shumë e përputhshme për seritë iPhone 5 6 7 8 X dhe për seritë mini air  iPad.

Për telefonat Android:  duhet te keni funksionin Mirascreen / WLAN Direct / Allshare Cast / Pasqyrimi i ekranit / WLAN.

Dizajn kompakt dhe portabël për mbajtje të lehtë me vete. Plug and play, nuk ka nevoje per pajisje shtese.

Specifika:

Modeli: MX

Ngjyra: E zezë, Rozë, Blu

CPU: AM825X

Formati i videos: DIVX, AVI, WMV, MKV, MOV, RM, RMVB, etj

Formati i audios: MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, etj.

Formati i figurës: JPEG, BMP

 

SKU: Mirascreen - MX Wireless Display Kategori: , ,
brands

Mirascreen

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat