,

Mjalte Ginger – Honey Ginger D+ Produkt Mjekesor Online


 • Rrit efektin e tretjes se substancave aktive ne organizem
 • Parandalon fryrjen e barkut dhe gazrat
 • Rregullon problemet e frymemarrjes (kollitjen, ftohjen,dhimbjen e fytit, gripin ,rrjedhjen e hundes), dhe pakeson efektet e astmes
 • Ul inflamacionet
 • Qeteson dhimbjet e migrenes dhe krampet menstruale
 • Stimulon funksionimin normal te melcise
 • Hollon gjakun dhe parandalon mpiksjen
 • Largon gelbazen – ideale  për personat qe konsumojne shume duhan
 • Forcon kockat, zemren dhe veshkat
 • Largon stresin dhe shqetesimet nervore
 • Ndihmon ne humbjen e peshes
 • Parandalon zhvillimin e baktereve ne organizem, te cilat shkaktojne shume semundje
 • Pastron melcine
 • Kuron tiroidet
 • Antioksidant me fuqi te larte vepruese
 • Parandalon dhe ul efektet e reumatizmes

2,950L

Mjalte Ginger – Honey Ginger D+ Produkt Mjekesor Online

Mjalte Ginger – Honey Ginger D+ Produkt Mjekesor Online

Sipas studimeve shkencore te viteve te fundit, mjalti i kombinuar me Gingerin ka nje sere perfitimesh mjeksore ne te gjithe trupin dhe organizmin e njeriut

Formule unike e vertetuar per efektet pozitive ne shendet, pas asnje problem anesore

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Mjalte Ginger-Honey Ginger D+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat