,

Mjalte me Dhjame Pate – Honey Goose Fat Shitet Online


  • Dhjami i pates permban 58% acid oleik, i cili ndihmon ne uljen e nivelit te kolesterolit ne gjak
  • Ndihmon ne kurimin e semundjes se bronkitit
  • Rregullon problemet e frymemarrjes, kollitjen, dhimbjen e fytit dhe ftohjen
  • Forcon imunitetin

1,850L

Mjalte me Dhjame Pate – Honey Goose Fat Shitet Online

Mjalte me Dhjame Pate – Honey Goose Fat Shitet Online

Perzjerje e vlerave ushqyese te mjaltit me dhjamin e pates

Dhjami i pates eshte pjese thelbesore e cdo diete te ekuilibruar. Ai e pasuron trupin me vitaminat A, D, E dhe K të tretshme në yndyrë, të cilat janë thelbësore për rritjen

Permban acide yndyrore esenciale tte cilat jane te rendesishme ne ruajtjen e funksioneve normale te trupit dhe shendetit

Kombinimi i saj me mjaltin, eshte formula me e mire per forcimin e sistemit imunitar

Porosit Online ne iBuy.al
SKU: Mjalte me Dhjame Pate-Honey Goose Fat Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat