,

Mjalte me vitamine B17 – Honey APRICOTS D+ Online


 • E pasur me vitaminen B17
 • Permireson shendetin e pergjithshem
 • Parandalon rritjen e qelizave kanceroze.
 • Permban fibra te shumta  ushqyese dhe me proteina.
 • Parandalon semundjet kanceroze
 • Vepron kunder viruseve
 • Vepron kunder baktereve, mikrobeve dhe paraziteve
 • Forcon imunitetin
 • Kunder rrezeve te forta te diellit
 • Me vitamine A B1 B2 C PP  dhe acide organike
 • Ndihmon ne metabolizem
 • Forcon kockat

2,950L

Mjalte me vitamine B 17 – Honey APRICOTS D+ Online

Mjalte me vitamine B17 – Honey APRICOTS D+ Online

Kombinimi i vlerave ushqyese te mjaltit me vitaminen B17 forcon imunitetin dhe e mbron trupin nga semundjet kancerogjene

 • Perdorimi
  Keshillohet te konsumohet 2 here ne dite, ne mengjes dhe ne mbremje
 • Konsumohet nje luge e mesme nga mjalti 
 • Me pas pini nje gote uje
 • Nuk ka indikacione dhe efekte anesore

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Mjalte me vitamine B17-APRICOTS D+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat