,

Mjalte per Dobesim – Honey Slim D+ Bli Online


 • Ju ndihmon te dobesoheni dhe te humbni peshe ne menyre te shendetshme dhe ne nje kohe te shkurter
 • Eleminon dhjamin e tepert
 • Ndihmon ne djegien e yndyres ne gjak
 • Ndihmon ne largimin e celulitit ne lekure
 • E mban organizmin e ngopur
 • Liron rruget urinare
 • Ndikon ne funksionimin normal te veshkave
 • Stabilizon tensionin e gjakut
 • Largon gazrat nga zorret
 • Eliminon problemet me hemoroidet
  Forcon imunitetin
 • Kuron kapsin
 • I jep trupit energji gjate gjithe dites, ne 24 ore

2,950L

Mjalte per Dobesim – Honey Slim D+ Bli Online

Mjalte per Dobesim – Honey Slim D+ Bli Online

Honey Slim D+ eshte nje produkt natyral i certefikuar me 5 yje qe iu ndihmon te humbisni peshe ne menyre te shendetshme, pa demtuar organizmin dhe ne nje kohe te shkurter

Me shume efekte te tjera te rendesishme per trupin e njeriut

Poosit Online ne iBuy.al

SKU: Mjalte per Dobesim -Honey Slim D+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat