,

Mjalte per Hemoroidet – Honey Hermodax D+ Produkt Online


 • Nxit largimin e toksinave nga zorra e trashe
 • Përmireson qarkullimin e gjakut
 • Forcon zemren, sepse rrit HDL-ne
 • Rregullon shtypjen e gjakut
 • Rrit rezistencen e lekures
 • Lufton ulceren e stomakut
 • Pastron traktin tretes
 • Parandalon kancerin e zorres se trashe dhe kapsllekun
 • Ndihmon te humbni peshe
 • Ushqen trurin
 • Rrit fuqine e trupit

2,950L

Mjalte per Hemoroidet – Honey Hermodax D+ Produkt Online

Mjalte per Hemoroidet – Honey Hermodax D+ Produkt Online

Mjalti Hermdax D+ ndihmon ne kurimin e hemoroideve dhe shmangien e nderhyrjeve kirurgjikale. Eleminon kapsllekun dhe pastron zorren e trashe, ndersa tek femrat ul intensitetin e dobesise dhe dhimbjeve gjate ciklit menstrual

 • Honey Hermodax D+ permban:
 • 54 %  yndyre,
 • 19%  proteina dhe
 • 20% –karbohidrate
 • Hemorax D+ ka keto minerale dhe vitamina:
 • 140 % te sasise ditore te manganit
 • 75 % magnez,
 • 60 % baker,
 • 50 % fosfor,
 • 130 % vitamine E
 • 51 % vitamine B2
 • Perdorimi: 
 • Rekomandohet te perdoret ne mengjes dhe ne darke
 • Merrni nje luge gjelle me uje ose qumesht(si te deshironi, por te jete mesatarisht e ngrohte) dhe nje luge te mesme te mjaltit Hermodax D+ dhe i hidhni te gjitha ne nje filxhan kafeje
 • Perzjeni mire masen dhe konsumojeni
 • Mjalti duhet te ruhet dhe te mbahet ne temperature minimale 0
SKU: Mjalte per Hemoroidet-Hermodax D+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat