,

Mjalte per pastrimin e zorreve – Honey CHIAS D+ Online


 • Rrit energjine trupore
 • Ndihmon ne procesin e tretjes
 • Rigjeneron lekuren
 • Djeg yndyren
 • Rrit dhe forcon floket dhe thonjte
 • Pershpejton metabolizmin
 • Ul rrezikun e semundjeve kardiovaskulare
 • Forcon kockat
 • Ndihmon ne mirefunksionimin e trurit
 • Ul tensionin e gjakut
 •  Pastron zorret

2,950L

Mjalte per pastrimin e zorreve – Honey CHIAS D+ Online

Mjalte per pastrimin e zorreve – Honey CHIAS D+ Online

Honey Chias D+ ndihmon ne shkrirjen e yndyres se teper dhe kontribuon ne rregullimin e tensionit te gjakut duke pastruar zorret dhe duke i liruar ato nga toksinat dhe gazrat

Nese konsumoni Honey Chias D+ do te keni fuqi dhe energji pergjate gjithe dites

 • Perdorimi
  Keshillohet te konsumohet 2 here ne dite, ne mengjes dhe ne mbremje
 • Konsumohet nje luge e mesme nga mjalti 
 • Me pas pini nje gote uje
 • Nuk ka indikacione dhe efekte anesore
SKU: Mjalte per pastrimin e zorreve-Honey CHIAS D+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat