, , ,

Mjalte per potence seksuale – Sahimejdan D+ Porosit Online


 • Zgjat kohen e marrdhenies seksuale
 • Nxit deshiren per marredhenie
 • Mundeson rritjen e numrit te marrdhenieve intime
 • Shton suksesin dhe efektin e pjellorise
 • Nuk ka efekte anesore
 • Perzierje ideale per perdorim nga burrat dhe grate
 • Zgjat kohen e ereksionit
 • Stimulon dhe rrit kenaqesine dhe rehatine
 • Largon friken dhe ankthin
 • Rrit sekrecionet vaginale
 • Me permbajtje bimore natyrale

1,950L

Mjalte per potence seksuale – Sahimejdan D+ Porosit Online

Mjalte per potence seksuale – Sahimejdan D+ Porosit Online

Sahimejdan D+ rrit intensitetin e kenaqesise gjate marredhenieve intime dhe zgjat kohen e aktit

Produkt 100% natyral, pa efekte anesore dhe varesi

Nje perzjerje mjalti me me shume se 27 lloj bimesh

Perdorimi:

Mjalti keshillohet te konsumohet ne nje luge kafeje (te mesme) 30 minuta para marredhenies seksuale

Efekti arrihet 30 minuta pas konsumit dhe zgjat deri 24 ore

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Mjalte per potence seksuale-Sahimejdan D+ Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat