,

Mjalte per problemet me lukthin – Helicobacter Pylori Online


  • Anti Helicobakter
  • Parandalon ulceren e stomakut
  • Rigjeneron qelizat
  • I dobishëm kunder diabetit
  • Trajton kolitin
  • Redukton dhimbjet dhe problemet me stomakun
  • Largon gazrat e stomakut dhe zorreve
  • Largon thartinen në lukth
  • Ndihmon në eliminimin e paraziteve ne zorre

1,850L

Mjalte per problemet me lukthin – Helicobacter Pylori Online

Mjalte per problemet me lukthin – Helicobacter Pylori Online

Mjalte e cilesise se larte e perpunuar me kujdes nga mjekesia turke

Eliminon infeksionet e lukthit dhe te zorreve, ne menyre te shendetshme dhe pa efekte anesore

Permban:
85.5% – Mjalte
10%- Pjeper te hidhur
Lulebasani
Polen blete
Lulen e mellages se bardhe
Gjethe barblete

SKU: Mjalte per problemet me lukthin-Helicobacter Pylori Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat