,

Mjalte per Sportistet – Honey Sports D+ Shitje Online


 • Efekte pozitive ne performancen e sportisteve
 • Me antioksidante te fuqishem mbrojtes
 • Forcon trupin dhe muskujt
 • Largon lodhjen
 • Rrit kreativitetin
 • Rrit perqendrimin
 • Rrit kapacitetin aerobik
 • Forcon sistemin imunitar
 • I jep trupit energji per gjithe diten
 • Forcon shikimin
 • Ndihmon ne mbajtjen e trupit ne peshe optimale
 • Zhvillon inteligjencen
 • Rregullon gjumin
 • Redukton stresin
 • Lehteson kontraktimet e muskujve
 • Nxit qarkullimin normal te gjakut
 • I jep trupit karbohidrate dhe proteina

2,950L

Mjalte per Sportistet – Honey Sports D+ Shitje Online

Mjalte per Sportistet – Honey Sports D+ Shitje Online

Honey Sports D+ eshte ndertuar per permiresimin e jetes se sportisteve qofte nga pikepamja fizike, ashtu edhe nga ajo shendetesore

Nxit clirimin e Dopamines (Dopamina lidhet me motivimin, kontrolline muskujve dhe funksionimin e tyre)

Rrit performancen e sportisteve dhe i ben ata te ndihen me energjike dhe te suksesshem

Perdorimi: Keshillohet te konsumohet 2 here ne dite, ne mengjes dhe ne mbremje nje luge e mesme e cila duhet te perzihet me qumesht te ngrohte para se te konsumohet

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Mjalte per Sportistet-Honey Sports D+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat