,

Mjalte per Stomakun – Honey Stomax D+ Produkt Online


 • Kuron dhimbjet e stomakut
 • Largon thartinen ne lukth
 • Ndalon gazrat ne lukth dhe zorre
 • Largon ajrin dhe fryrjen e lukthit
 • Largon mundimet ne lukth
 • Ndihmon per te luftuar Helicobacter pylori
 • Trajton ulceren e stomakut
 • Rregullon dhe permireson tretjen

2,950L

Mjalte per Stomakun – Honey Stomax D+ Produkt Online

Mjalte per Stomakun – Honey Stomax D+ Produkt Online

Mjalti Stomax D+ eshte i pasur me minerale dhe fibra te tretshme –  Potasium, Kalcium, Magnesium, Hekur, plot me  antioksidante te fuqishem, me vitaminat A, E dhe K qe kontribuojne ne shendet dhe mireqenie

Produkt suplementar per te trajtuar, ushqyer dhe tonifikuar stomakun

Veron si laksativ natyral per shkak te nivelit te larte te fibrave qe ka ne permbajtje

Perdorimi:

 • Rekomandohet te konsumohet 2 here ne dite, ne mengjes dhe ne darke
 • Konsumoni nje luge te mesme Stomax D+ dhe me pas pini nje gote uje
 • Te perdoret per 2 muaj rresht
 • Nuk ka efekte anesore
SKU: Mjalte per Stomakun - Honey Stomax D+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat