,

Mobile Battery for HTC Desire 616 – Bateri Origjinale


Brandi: HTC

Modeli: Desire 616

Materiali: Ekologjik dhe jo toksik

Lloji i baterise: Lithium Polymer

Kapaciteti: 2000 mAh

Tensioni: 3.7 V

Koha e karikimit per te arritur statusin Fully Charged: 90 minuta

1,090L

 HTC Desire 616 – Bateri Origjinale

Mobile Battery for HTC Desire 616 – Bateri Origjinale

  • Mbrojtje dhe cilesi maksimale per telefonin tuaj
  • Performance dhe cilesi e larte
  • Me mbrojtje nga qarku i shkuter dhe mbingarkesa
  • Material i forte, ekologjik dhe miqesor me mjedisin
  • Perdorni telefonin ne cdo moment te dites dhe per cfare ju keni nevoje pa u shqetesuar per baterine
  • E qendrueshme, rezistente ndaj konsumit dhe jetegjate
  • Mjafton te karikoni celularin 90 minuta deri sa te arrije gjenden Fully Charget dhe ai do te jete miku me i mire i diteve tuaja. Bateria nuk do iu braktise
SKU: bateri-HTC-desire-616 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat