,

Mobile Phone Huawei Y530 Battery – Original Version


990L

 Huawei Y530 Battery

Mobile Phone Huawei Y530 Battery – Original Version

  • Versioni me i mire per te zevendesuar baterine tuaj te demtuar ose vjeteruar.
  •  Garanton kohezgjatje bisedash telefonike dhe perdorim te gjere te telefonit
  • Dizenjuar per: Huawei Y530 Mobile Phone
  • Mikrocipi i integruar parandalon mbingarkimin dhe zgjat jeten e baterise
  • Testuar dhe vleresuar per performance te shkelqyer
  • E sigurt nga qarku i shkurter dhe luhatjet e tensionit
  • Lloji i baterise: Lithium Jon
  •  Kapaciteti i baterise: 1700 mah
  • Tensioni: 3.7 V
  • Certefikuar nga CE
SKU: bateri-huawei-Y530 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat