,

Mobile Phone Lenovo A319 Battery – Bateri zevendesuese


Brandi: HUAWEI

Modeli: A319

Materiali: Plastike e forte

Ngjyra: E zeze

Kapaciteti:1500 mAh

Tensioni: 3.7 V

Lloji i baterise: Li-Ion

1,090L

 A319 Battery – Bateri zevendesuese

Mobile Phone Lenovo A319 Battery – Bateri zevendesuese

  • Ideale per te zevendesuar baterine ekzistuese te vjeteruar dhe demtuar
  • Testuar dhe vleresuar per performance te shkelqyer
  • Me microchip qe prandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine e baterise
  • Flisni ne telefon, luani, degjoni muzike apo shihni videot qe deshironi, ajo nuk do iu lere kurre ne balte
  • Me chip kriptografik qe siguron qendrueshmerine e kesaj baterie
  • Performance e sigurt dhe optimale ne te cilen mund te mbështeteni per te siguruar fuqine me te mire per telefonin tuaj
SKU: bateri-lenovo-A319 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat