,

Mobile Portable Charger AWEI – Bateri e jashtme me Drite LED


Kapaciteti:16000 mAh

3 Ngjyra

BLUE – Blu

PINK – Roze

SILVER – Gri

 

2,590L

Mobile Portable Charger – AWEI P89K

Mobile Portable Charger AWEI – Bateri e jashtme me Drite LED

  • E vogel dhe praktike, iu lejon ta merrni kudo me vete
  • Me mbrojtje te shumefishte nga qarku i shkurter, mbinxehja dhe tensioni i larte
  • Rimbush baterine shpejt dhe ne menyre te sigurt, edhe kur ndodheni ne levizje dhe nuk keni akses ne energji elektrike
  • Ekrani dixhital tregon nivelin dhe gjendjen e baterise ne momentin e rimbushjes. Ndersa drita LED perdoret per ndricim ne rast nevoje
  • Me 2 porta USB, mund te karikoni 2 paisje ne te njejten kohe
  • Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
  • Ndertuar nga material rezistent dhe jetegjate
  • Dizanj modern dhe me versione ne shume ngjyra
  • Certefikuar nga FCC, CE dhe RoHS
SKU: mobile portable charger-awei-P89K Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat