,

Mobile Power Bank Awei – Karikues Portativ me 2 Porta USB


Kapaciteti: 7800 mAh

Ngjyra

E bardhe/E zeze

1,590L

Mobile Power Bank – AWEI P61K

Mobile Power Bank Awei – Karikues Portativ me 2 Porta USB

Furnizuesi portativ nga brandi Awei karikon 2 paisje elektronike/smartphone ne te njejten kohe. Ju mund ta merrni kudo me vete, sidomos kur jeni ne levizje. Statusi i baterise suaj nuk do te jete asnjehere ne vijen e kuqe.  Karakteristike e ketij karikuesi eshte shpejtesia e larte e rimbushjes, jetegjatesia e baterise dhe sistemi i sigurise integruar ne brendesi te tij.

Awei P61K eshte dizenjuar nga plastika e forte ABS+PC+ veshje me fiber karboni, rezistente ndaj zjarrit dhe goditjes.

Ai eshte pershtatur per te gjithe llojet e telefonave SMART dhe paisjeve te tjera perkatese qe disponojne fishen USB.

SKU: power bank-awei-p61k Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat