, ,

Montecasa Premium Pro – Tenxhere me presion

Montecasa

  • Versioni i avancuar i multicookerit Montecasa.
  • Kazan celik qe nuk ngjit dhe pastrohet lehte.
  • Ka 18 funksione gatimi te perfshira ne nje tenxhere.
  • Kapacitet prej 6 litra.

 

8,990L

MONTECASA PREMIUM PRO – TENXHERE ME PRESION

Nese ju nevojitet nje tenxhere me presion ne kuzhinen tuaj, qe tju kurseje kohe dhe shpenzime te teperta atehere Montecasa Premium Pro eshte e duhura per ju. 

Gatuani ushqime tuaja te preferuara  shpejt dhe të shijshme.  Mund të gatuani cdo gjë gjelle, rizoto, mish, peshk dhe supe të ndryshme.

E perbere nga material qeramike që nuk ngjit dhe pastrohet lehtë. 

Multicooker Montecasa Premium Pro

E  vendosni ju  kohen e fillimit te gatimit kur deshironi nga 1 minute deri ne 24 ore.  Mund t’a gatuani gjellen  ne mengjes dhe ta programoni  pas disa oresh  pjekjen e saj. 

Nuk do te shqetesoheni per mbinxehjen apo hapjen e kapakut, pasi tenxherja ka nje strukturë te mbyllur plotësisht, ushqimi  gatuhet natyrshëm dhe fiket automatikisht ne mbarimin e pjekjes.

tenxhere me kapak montecasa bli online ibuy alJu ofron mbrojtje e sigurtë për mbinxehjen.

Eshte e lehte ne perdorim dhe praktike. Ju vetem shtoni perberesit, zgjidhni programin, shtypni kohen dhe gjithcka  tjeter e ben kjo tenxhere per ju.

Jo vetem gatuan shpejt dhe lehte, por cka eshte me rendesishmja ruan te gjitha vlerat ushqyese te ushqimeve qe gatuani.

Me nje kapacitet prej 6 litra do te jeni ne gjendje te pergatisni  ushqim per te gjithe familjen.

Ekrani dixhital ju mundeson te shikoni kohen e çdo procesi gatimi pa qënë e nevojshme prezenca juaj gjatë gjithë kohës.

Ne anet e ekranit keni dhe opsionet e shumta per gatimet qe do vendosni si , patate te skuqura, pjekjen e mishit, gatimin e orizit, makaronave, peshkut etj. 

Kazan me material çelik inox me veshje te brendshme qe nuk ngjit, lehtësisht i pastrueshëm, dhe rezistent ndaj gervishtjeve. 

Montecasa Premium Pro vjen me program te avancuar gatim i shpejte në presion dhe gatim i ngadaltë, opsion per ta mbajtur të ngrohtë ushqimin dhe nxehje apo gatim  te shpejte.

Karakteristika:tenxhere gatimi bli online ibuy al

Versioni i avancuar i multicookerit Montecasa.

Opsioni Timer per vendosjen e kohes te gatimit.

Kazan celik qe nuk ngjit dhe pastrohet lehte.

Ka 18 funksione gatimi te perfshira ne nje tenxhere.

Kapacitet prej 6 litra.

Fuqia: 1000 Watt

Voltazhi: 220 V


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: tenxhere-montecasa Kategori: , ,
brands

Montecasa

Kapaciteti

6 Litra

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat