,

Mosquito Killing Lamp NV-811 | Vrasese per mushkonjat


  • Material plastike ABS.
  • Me drita vjollce LED.
  • Zhurme motorrike e ulet.
  • Porte hyrese me USB.
  • Perdoret ne ambinte te jashtme dhe te brendshme.

1,490L

VRASESE PER MUSHKONJAT- NOVA NV-811

Nova NV – 811 vendoset ne ambiente te jashtme edhe te brendshme.

Arrin te vrase deri ne 20 metra.

E pershtatshme per t’u perdorur në restorante, hotele, shtëpi, oborre, kopshte etj.

Vrasësi ynë i mushkonjave përdor dritën UV me gjatësi vale 365NM për të tërhequr mushkonjat dhe me pas t’i vrase ato.

Nuk bën zhurmë motorrike të lartë qe të shqetësojë gjumin tuaj dhe te femijeve tuaj.

Pastrohet shume lehte.

Drita ultravjollce eshte nje drite e cila nuk krijon efekte anesore.vrases mushkonjash nova nv 811 bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Material plastike ABS i forte edhe cilesore.

Me drite vjollce LED.

Zhurme motorrike e ulet.

Furnizohet me energji nepermjet USB.

Perdoret ne ambiente te jashtme edhe te brendshme.

Transportohet lehte.

Dizajn fleksibel

Ekologjike ndaj mjedisit.

Bli Online ne iBuy.al | Bej blerjen tende me te sigurt.

SKU: K-200720-117 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat