,

Motorr elektrik per femije me kater rrota

Te ndryshme

20,500L25,500L

MOTORR ELEKTRIK PER FEMIJE ME KATER RROTA

Ky motorr per femije elektrik me kater rrota i jep femijes tuaj pervojen e pare te mesimit te vozitjes fale modelit realist.

Bere nga material cilesor  lehtë për tu përdorur dhe vjen me sedilje te rehatshme.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

 

SKU: motorra-per-femije-elektrik Kategori: ,
Pesha6 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blu, E bardhe, E kuqe, e verdhe

LLoji

BMW, BMW R 1200, HOMCOM 6V, R7, Waggon 12V

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat