,

Mouse Apple Magic 2 Multi Touch

Apple

12,000L

MOUSE APPLE MAGIC 2

Magic Mouse 2 pa fisha me lidhje wireless me kompjuterin dhe laptopin tuaj.

Magic Mouse eshte pa tel dhe i rikarikueshem, me nje dizajn te optimizuar qe e lejon ate te rreshqase pa probleme neper tryezen tuaj.

Bateria e ringarkueshme do te fuqizoje Magic Mouse-in tuaj per rreth nje muaj ose me shume ndermjet karikimeve.

Siperfaqja me shume prekje multi touch ju lejon te kryeni gjeste te thjeshta, si p.sh. rreshqitje mes faqeve te internetit dhe levizjen neper dokumente.

Eshte gati per tu lidhur menjehere automatikisht me Mac-un tuaj dhe perfshin nje kabllo USB-C me Lightning qe ju lejon te lidhni dhe karikoni duke u lidhur me nje porte USB-C ne Mac-un tuaj.

Specifikat :

-Multi-Touch

-Lidhje Bluetooth

-Pesha: (0,099 kg)

-iPad me iPadOS 13.4 ose me te ri

-Mac OS X 10.11 ose version me te ri

-Gjeresia:(5,71 cm)

-Lartesia:(2,16 cm)


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232307 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Apple

LLoji

Mouse

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat