Mp3 per makine Q12 FM

Te ndryshme

1,200L

MP3 PER MAKINE Q12 FM

Dy porta usb c te integruara dhe nje type c per te karikuar ose lidhur pajisjet tuaja audio/smartphone me mp3.

Mundeson degjimin e muzikes tuaj te preferuar ne radio, gjithashtu ky MP3 ka mikrofon te integruar i cili mundeson berjen dhe marrjen e telefonatave pa prekur telefonin.

Teknologjine e transmetimit stereo FM, skedaret e formatit muzikor WMA, MP3, WAV, FLAC.

Lidhet automatikisht me telefonin tuaj, sapo pajisja te ndizet.

Specifikat :

– Lidhja: Bluetooth 5.0

– Hyrja: 12-24

– Dalja: 5V-1.5a ose 5V-3.1A;

– Materiali: ABS

-Lloji i daljes: USB, tip-c


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300048 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
LLoji

MP3 dhe Karikues per makine

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat