,

Mprehese Thikash 2 ne 1 – Electric Mannual Knife Sharpener


Punon me korent

Nuk harxhon energji elektrike

Cmim ekonomik

Ideal per amvisat dhe shefat e kuzhines

1,490L

Mprehese Thikash 2 ne 1 – Electric Mannual Knife Sharpener

Mprehese Thikash 2 ne 1

Ideale për thikat e kuzhines, thikat gdhendese, thikat e bukes, thikat per biftek, thika per ndarje, thika fileto, thika djathi, copëza, copëza, gërshërë, mjete precize etj.

Mprehese thikash e sigurte ne perdorim, e thjeshte, eshpejte dhe shume praktike per te mprehur cdo thike. Kjo pajisje eshte e pershtatshme dhe per te mprehur thikat sharre.
E prodhuar me materiale cilesore dhe profesionale. Eshte ideale per mprehjen e thikave te materialeve te ndryshme alumini, karbon, celiku inoks
Mirembani thikat tuaja ne menyre profesionale me kete mprehese per thikat. Mprehja e thikave eshte nje pune shume e thjeshte dhe po aq e nevojshme. Kaloni thiken tre here ne makineri dhe ajo te jete gati per te prere cdo ushqim tuajin.

Dizajn kompakt i cili ju ofron siguri gjate perdorimit te saj. Ju nuk keni pse shqetesoheni per aksidente te ndryshme ose prerjet. Bazamenti i saj eshte i qendrueshem ne cdo siperfaqe. Ajo nuk do te levize gjate kohes qe ju jeni duke e perdorur. 

Cilesimet e saj |  Mprehese Thikash 

  • E sigurt dhe e lehte per tu perdorur
  • E shpejte, rrit mprehtesine e thikave  vetem ne 10 sekonda.
  • Shpetoni nga thikat e prapambetura te cilat ju veshtireosjne punen ne kuzhine.

Shumellojshemri produktesh ne Ibuy.al | Dyqani juaj online

SKU: L344-mprehese thikash-2 ne 1 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
color

Black and Grey

LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat