,

Mprehese Thikash automatike me bateri

Gjendje:

10 ne stok


  • Mprehese e shpejte per thikat e shtepise
  • Mpreh thika kacavida etj
  • E thjeshte per tu perdorur
  • As seen on TV

1,400 L

10 ne stok

Mprehese thikash automatike

Mprehese thikash & Kacavidash | Best Knife Sharpener | Mprehese me bateri per Thika Kuzhine

Mprehes i jashtëzakonshem i ri pa kabllo, me motor me bateri ! Me shpejtësi të mprehtë është një mprehës pa thikë për t’ju dhënë mpiksje precize për të gjitha thikat dhe mjetet tuaja. Disponon një gur safiri të shkallës profesionale, i cili do ta vendosë atë në kënd të përsosur dhe do të bëjë çdo rroje brisk të mprehtë në vetëm sekonda. Cdo gje ne shtepine tuaj do te kete mprehtesine e duhur.

Porosit tani ne iBuy.al

SKU: 5487FB8/24 Kategori: ,
Pesha 0.1 kg

SPECIFIKAT

Marka As seen on Tv

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat