,

Mulli Kafeje Elektrik – DSP Electric Spice Coffee Grinder


 • Marka: DSP
 • Modeli: KA3002
 • Certefikime: CE
 • Fuqia: 200 W
 • Materiali: Plastik+Celik inoks

2,390L

MULLI KAFEJE DSP – KA3002

Mulli Kafeje Elektrik – DSP Electric Spice Coffee Grinder

 • Material celik inoks i cilesise se larte, jo toksik dhe i shendetshem
 • Bluan kokrrizat e kafes duke e kthyer ate ne pluhur te imet, te fresket duke theksuar aromen tradicionale te kafese
 • Me teh celik inoks te mprehte rezistent ndaj ndryshkjes dhe konsumit
 • Me aftesi per te bluar deri ne 50 gr/min
 • E lehte ne perdorim, ndizet permes butonit te pozicionuar ne qender te pajisjes
 • Multifunksional, mund te grini lehtesisht edhe arra, fruta te thata dhe ereza

 

SKU: mulli kafeje elektrik-DSP-KA3002 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mulli kafeje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat