,

MultiCooker First Austria – Tenxhere Elektrike Blerje Online


12,000L

MultiCooker First Austria – Tenxhere Elektrike Blerje Online

MultiCooker First Austria – Tenxhere Elektrike Blerje Online

  • Gatuani shpejt dhe ne menyren me te lehte pjatat tuaja te preferuara. Pergatisni supa te shendetshme, gjelle me mish plot vlera ushqyese, makarona dhe embelsira te shijshme
  • Kurseni energjine elektike dhe mos humbisni asnje vlere ushqyese ne gatimet tuaja
  • E integruar me nje super sistem sigurie
  • Ruan ushqimin e nxehte edhe pas gatimit, ne temperature 70-80 Grade Celcius
  • E lehte per tu pastruar
  • Pajisur me funksionin e avancuar i cili mund te pergatise ushqimin ne nje kohe te mevoneshme dhe pershtatur me programim:
  • 1.Hidhni perberesit
  • 2.Zgjidhni programin qe doni
  • 3.Klikoni kohen dhe gjithcka eshte gati

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: multicooker-first austria Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Tenxhere me presion

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat