, ,

Multicooker French Chef Pro


6,490L

MULTICOOKER FRENCH CHEF PRO

Tenxhere me presion French Chef Pro ideali per gatimin e vakteve te preferuara lehtesisht dhe shume shpejt.

Programe te ndryshme per te gatuar ushqime te ndryshme pa humbur shijen dhe vlerat ushqyese.

Nuk nxjerr avullin apo aromat e ushqimeve jashte tenxheres fale dizajnit te saj.

Ka plot 18 programe te ndryshme gatimi dhe nje kapacitet prej 6 litrash qe ju mundeson te gatuani, zieni, piqni, apo thjesht mbani te ngrohta ushqimet qe deshironi.

E pajisur me site per gatim me avull.

Programim i kohes se gatimit deri ne 24 ore. Ka fikje automatike pas perfundimit te procesit te gatimit, gje qe ju siguron dhe mbron ushqimin nga djegia.

Kursen energjine elektrike fale klasit A++

Vendosni ushqimin ne tenxheren me presion, mbyllni mire kapakun dhe me pas zgjidhni programin e gatimit qe doni.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

 

SKU: french-chef-pro Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat