Multifunctional Laptop Table | Portable | Bli Online


 • Produkt me cilësi të lartë
 • Materiali: Alumini
 • Shkalle 360 ​​F  e rregullueshme
 • I përshtatshëm për laptopë 17 inch dhe më të vegjël
 • Dizajn i palosshem dhe mund te merret kudo
 • Praktik dhe perdorim i thjeshte

2,890L

MULTIFUNCTIONAL LAPTOP TABLE

Tavoline Multifunksionale Portative  e pershtatshme  për punë në zyrë, një mbajtese perfekte per laptopin tuaj teksa punoni ne te.  Tavolina e laptopit ju lejon të punoni duke mbajtur  qendrimin e duhur dhe duke evituar  çrregullime të tilla si dhimbja e shpinës, e shkaktuar nga orët e gjata të ulur në vendin e punës.

MULTIFUNCTIONAL PORTABLE LAPTOP ON TABLE 

Tavolina portable eshte e perbere nga alumini i qendrueshem me nyje te materialit te plastikes ABS qe jane shume praktik dhe mund t’i rregulloni pa asnje lloj veshtiresie. Tabela e laptopit ka nje dizajn te palosshem dhe dimesion portativ. Kjo tabela ju mundesim nje shikim me te mire ne laptopit tuaj pasi ofron lartesine e duhur per nje shikim sa me te mire .

Tabela portative eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e laptopeve.

TABELE MBAJTESE PER LAPTOP

Per shkak te perberjes se saj prej aluminit te forcuar, tabela mbajtese ka nje peshe shume te lehte qe e ben te thjeshte transportueshmerine e saj dhe mund ta merrni kudo me vete. Ju mund ta rrafshoni per t’i dhene vendin e pershtatshem laptopit tuaj, thjesht paloseni tryezen dhe keni gati vendin tuaj ideal per te punuar ne laptop.

TAVOLINE PORTABLE PER LAPTONIN TUAJ | BLI ONLINE

 • Produkt me cilësi të lartë
 • Materiali: Aluminimultifunctional-laptop-portable-ne-shitje-online
 • Shkalle 360 ​​F  e rregullueshme
 • I përshtatshëm për laptopë 17 inch dhe më të vegjël
 • Dizajn i palosshem dhe mund te merret kudo
 • Praktik dhe perdorim i thjeshte
Pesha0.3 g/kg
color

Black

LLoji

Mbajtese multifunksionale

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat