-29%
,

Muscle Scrubber per pastrimin e pllakave dyshemese etj

As Seen on TV

Punon me bateri
Nuk ka nevoje per kabell
Karikohet shpejt
3 koka pastrimi

2,490L 3,490L

MUSCLE SCRUBBER PER PLLAKAT ETJ

Muscle Scrubber per pastrimin e pllakave dyshemese, ambientit e tj.

Karikohet sa here te doni dhe me te mund te pastroni gjithcka . Mund te shkelqeni siperfaqe te ndryshme

Pastruesi elektrik është një furçë pastruese pa tela e krijuar për të pastruar të gjitha llojet e papastërtive dhe mbeturinave, mobiljet ne oborr apo objekte në natyrë shpesh grumbullojnë papastërti dhe nganjëherë në varësi të klimës, madje edhe algat të cilat mund të pastrohen me lehtësi dhe efikasitet me këtë pastrues. Ekzistojnë katër lloje të ndryshme furçash të cilat rrotullohen me një shpejtësi të lartë prej 500 RPMs kështu që forca është në gjendje të pastrojë të gjitha llojet e papastërtive.

Specifikimet:
Materiali: ABS + TPR + POM + x silicë
Madhësia: 33.5 * 27.5 * 9 cm / 13.19 * 10.83 * 3.54 ”
Përdorimi: Pastrimi i shtëpive objekteve te ndryshme
Karakteristika: 500rpms

Paketa përfshin:
1 x Muscle Scrubber
3 x furça pastrimi

Muscle Scrubebr me karikim ne iBuy.al

SKU: muscle-scrubber Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Furce pastrimi

brands

As Seen on TV

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat