,

Mushama per femije me dizenjo


990L

MUSHAMA PER FEMIJE ME DIZENJO

I bërë nga pëlhura premiun PVC, material i papërshkueshëm nga uji.

Shtresë e lëmuar e jashtme, fale te ciles mund të shkundni pikat e ujit.

E përsosur për t’u dhënë fëmijëve një mbulim të plotë, mbron fëmijën tuaj nga moti i keq me shi dhe eshte  shoqëruesi me i mirë për ecjen në natyrë, udhëtimet, kampe, shëtitje.

Me material prej najloni, strukturë e hollë dhe jashtëzakonisht rezistente, e papërshkueshme nga uji dhe thahet shpejt gjithashtu.

Dizajn shume praktik te cilin mund ta palosni dhe ta vendosni ne cante, per ta perdorur ne rast moti te keq me ere apo shi.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Veshje argetuese mushama per femije Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat