, ,

Mushama shiu per femra

Te ndryshme

1,500L

MUSHAMA SHIU PER FEMRA

Veshje kunder shiut , shume praktike dhe cilesore per ditet me shi.

Ne ngjyre gri dhe te zeze do te pershtatet me se miri me cdo veshje tuajen.

Material i plote, do tju mbroje nga shiu, era dhe reshjet e bores.

Mberthehet lehte me ane te kopsave, gjithashtu eshte e pajisur me kapuc per te mbrojtur dhe floket tuaj.

Mushamaja  paloset edhe mund ta mbani pa asnje lloj veshtiresie ne canten tuaj.

Siguron tharje te shpejte ne pjesen e jashtme dhe izolim te plote te rrobave te veshura nen te.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Mushama shiu per femra Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat