,

Musical Piano – Loder per femije


  • Piano loder per femije 2+ vjec.
  • Punon me bateri.
  • Ka muzike dhe butona me drita.

1,190L

MUSICAL PIANO – LODER PER FEMIJE

Dhurata ideale per te gezuar vogelushet tuaj!

Funksionon me bateri dhe mund te perdoret per femije nga mosha 2 vjec.

Loder interaktive per femijet dhe prinderit. Krijojini vogelusheve tuaj nje femijeri te lumtur.

Zhvilloni dashurine per muziken dhe melodine tek femijet qe ne moshe te hershme.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010067 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat