, ,

N151 Notebook Cooling Pad


1,490L

N151 NOTEBOOL COOLING PAD

Ftohës laptopi N-151 për 10 “deri në 15”.

Një ventilator i fuqishëm i integruar qe ndihmon në shpërndarjen e  nxehtësisë.

Zgjat jetën dhe funksionalitetin e laptopit tuaj.

Ndërtuar me material rezistent per te mbajtur dhe pesha te rënda,  siguron çdo peshë ose presion të vendosur.

Reduktimi i temperaturës së nxehtë të laptopit gjatë përdorimit.

Mund ta perdorni si tavoline laptopi dhe nderkohe te punoni nga komoditeti i shtepise tuaj.

Specifika

Modeli: N151

Shpejtësia e ventilatorit: 700-1400 RPM

Përmasat e produktit: 360x265x35mm  

Përmasat e ventilatorit: 168x168x15 mm  

Tensioni: DC5V (2W, 0.4Amp)  

Lidhja e energjisë: USB

Materiali: rrjetë hekuri dhe plastike


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: N151 Notebook Cooling Pad Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat