,

Nail Dust Collector – Pajisje per pluhurin e thonjve

Monika Nails

2,900L

NAIL DUST COLLECTOR – PAJISJE PER PLUHURIN E THONJVE

Mbledhes i pluhurit te thonjeve – Nail Dust Collector!

Fuqi e fortë e ventilimit, zhurmë e  ulët dhe model praktik.  Ofron ventilim jashtëzakonisht të fuqishëm që ju ndihmon të mbani vendin tuaj të punës pa pluhur. 

Përfshin mbushjen me jastëk ku klientët tuaj mund të vendosin doren  për një shërbim të rehatshëm.

Projektuar me një shpejtësi të lartë rrotullimi që thith shpejt pluhurin nga produktet. mbledhes per pluhurin e thonjve porosi online ne ibuy al

Ofron zhurmë shumë të ulët e cila ndihmon në mirëmbajtjen e një atmosfere relaksuese në sallon. 

Vakum i qendrueshem, i forte dhe stabel per thithjen  e pluhurit ndersa rregulloni thonjte tuaj.

Ka nje dizajn shume praktik te cilin mund ta perdorni jo vetem ne sallone bukurie por dhe ne shtepi.

Merrni frymë më lehtë dhe pa pluhura rreth jush me këtë mbledhës profesional të pluhurit të thonjve.

 

 


Bli lire dhe mire ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010022 Kategori: ,
brands

Monika Nails

color

Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat