Nderese per tharjen e rrobave me tre nivele ne shitje | Bli Online


  • Eshte e palos-shme.
  • Perbehet nga tre rafte per mbajtjen e rrobave.
  • Material alumini shume rezistente ndaj temeperaturave te mjedisit.
  • Dimensionet 60cm x 53cm x 144cm.
  • Ideal per t’u marre ne udhetime.

2,290L

NDERESE PER THARJEN E RROBAVE TUAJA

Nderese fantastike per t’u mbajtur ne mjediset ne te cilat nuk ka shume hapesire edhe kane ambient shume te vogel. Ajo perbehet nga tre kate te cilat vendosen njera mbi tjetren dhe mund ta palosni.

NDERESE ME TRE RAFTE PREJ ALUMINI

Nderesja ju ndihmon te mbani shtepine ne rregull, te paster edhe te organizuar.

Ajo arrin te mbaje deri ne 19 kg peshe.

Mbajtesja mund te vendoset ne cdo siperfaqe edhe nuk rreshqet sepse perbehet nga dhembeza te lemuara ne kembet e saja.

Materiali perberes eshte prej alumini shume rezistente dhe i pandikuar ng temperaturat e mjedisit ku qendron. 3 Tier Airer clothes mbajtes rrobat bli online iBuy al

Dimensionet e kesaj paisje jane 60cm x 53cm x 144cm.

SPECIFIKAT

Eshte e palos-shme.

 

Perbehet nga tre rafte per mbajtjen e rrobave.

 

Material alumini shume rezistente ndaj temperaturave te mjedisit.

 

Dimensionet 60cm x 53cm x 144cm.

 

Ideal per t’u marre ne udhetime.

Bli Online ne iBuy.al dhe perfito cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

SKU: mbajtese rrobash-3 tier Airer Kategori:
Pesha3 g/kg
LLoji

Nderese Rrobash

color

Silver

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat