Neck Hanging Fan | Freskuese ajri per fytyren | Bli Online


  • Ideuar per te freskuar fytyren.
  • Material plastike ABS + Silikon i qendrueshem.
  • Bateri litium-jon 1800mAh.
  • Vepron nga 4.5 deri ne 12 orë.
  • Lidhet me cdo paisje tjeter elektronike me USB.

2,490L

FRESKUESE AJRI PER FYTYREN

Freskuese ajri per fytyren eshte ideaur per te mbajtur ne gjendje te fresket lekuren tuaj gjate temperaturave te larta.

Qe ta shijoni pasjen e saj ne qafe ajo ju lejon qe t’i hidhni asaj cfaredo arome qe deshironi edhe ta ndjeni teksa ajo bene freskine e lekures suaj.

Freskuesja eshte ideaur me rrotullim deri ne 36o grade duke bere freskine e plote ne lekure.

Drejtimin edhe shpejtesine e kesj freskuese mund ta vendosni sipas deshires.

Nuk prodhon zhurme motorrike keshtu qe ju nuk keni per ta ndjere fare pranine e saj si objekt.

Ka nje dizajn kompakt edhe peshe te lehte duke e bere qendrimin ne qafen tuaj shume komod.

SPECIFIKATfreskuese per fytyren produkt bli online iBuy al

Material plastike ABS edhe Silikon shume i qendrueshem.

Funksionon me bateri litium-jon 1800mAh.

Vepron nga 4.5 deri ne 12 orë.

Lidhet me cdo paisje tjeter elektronike me USB.

Varet ne qafe edhe nuk e demton ate.

Mban lekuren tuaj te fresket dhe larg djersitjes.

Me tre nivele te ndryshme te shpejtesise.

Bli Online ne iBuy.al | Blerje e sigurt | Paguaj ne dorezim

SKU: K-200720-107 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
color

Black & Blu

LLoji

Freskuese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat