,

Nespresso Machine Caffee – Makineri ekspresi Shitje Online

Gjendje:

S’ka stok


SPECIFIKA TEKNIKE

 • Brandi: Nespresso
 • Pesha: 2.5kg
 • Tensoni: 220-240 V
 • Frekuenca: 50-60 Hz
 • Ngjyra: E zeze
 • Fikja: Automatike
 • Me kapsula
 • Dimensionet: 120 x 320 x 230
 • Mund te ruani pijet e preferuar
 • Presioni: 18 Bar
 • Kapaciteti i ujit: 0.8 litra

18,990L

S’ka stok

Nespresso Machine Caffee – Makineri ekspresi Shitje Online

Nespresso Machine Caffee – Makineri ekspresi Shitje Online

Pergatisni kafen e shijshme dhe aromatike, si profesionisti i nje bari dhe kafeterie

Super e lehte ne perdorim, funksionon me kapsula kafeje

Automatike, fusni kapsulen, vendosni gjatesine tuaj te preferuar te kafes, dhe makina pasi prodhon lengun e kafes ne sasine e deshiruar fiket automatikisht

Pergatit kafen ne vetem 25 sekonda dhe ju dhuron nje arome unike te ekspresit

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: makineri ekspresi-nespresso-me kapsula Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Ekspres Kafeje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat