,

New Battery for HTC Desire 500 – Bateri Origjinale 1800 mAh


1,090L

 HTC Desire 500 – Battery

New Battery for HTC Desire 500 – Bateri Origjinale 1800 mAh

  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeteruar ose per ta perdorur si rezerve ne momentin qe nuk keni nje karikues me vete
  • Rezistente ndaj konsumit, mbinxehjes dhe ndryshkut
  • E qendrueshme dhe efikase, nuk konsumohet shpejt
  • Shume e pershtatshme per ata persona qe e kane celularin pjese te pandashme te dites se tyre, sidomos per arsye pune
  • Me microchip te integruar qe rrit jetegjatesine e baterise
  • Lloji i baterise: Li – Ion
  • Kapaciteti: 1800 mAh
  • Certefikimet: ROHS/FCC/CE.
SKU: bateri-HTC-desire 500 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat