,

New LG BL45A1H Battery for LG K10 Note – Origjinale


1,290L

 LG BL 45A1H – Battery

New LG BL45A1H Battery for LG K10 NOTE – Origjinale

 • Pershtatur per te gjithe telefonat LG K10 NOTE
 • Projektuar per te zevendesuar baterine e vjeter ose per tu perdorur si rezerve ne momentin qe bateria juaj ekzistuese nuk eshte ne gjendje optimale
 • E qendrueshme dhe rezistente
 • Dizanj kompakt dhe i lehte per tu marre kudo me vete
 • E sigurt nga incidente te ndryshme ne rrjet
 • Mbron dhe nuk demton telefonin
 • Kapaciteti: 2300 mAh
 • Lloji i baterise: Li-Ion
 • Tensioni: 3.8 V
 • Modeli i baterise: BL45A1H
 • Ngjyra: E zeze
 • Brandi: LG
SKU: bateri-LG-k10-note Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat