Newmax High Definition DVB T2 T2 Combo


2,400L

NEWMAX HIGH DEFINITION DVB T2 S2 COMBO

Dekoderi Combo Newmax  është një pajisje elektronike që merr valë radioje dhe mundësohet nga bateritë.

Mund të bartet me vete kudo që shkoni për t’ju mbajtur të informuar dhe të lidhur me botën.

Përmban rezolucion MPEG4 Full HD 1080p dhe shumë më tepër.

Instalim i lehtë për tu lidhur dhe për tu perdorur, si dhe për sistemin e menusë gjithashtu.

Specifika

Full HD 1080P DVB-T / T2

Përputhet me EN 300 744 DVB-T dhe EN 302 755 DVB-T2

Dekodues DVB-S2, plotësisht MPEG-4 / H264

5000 kanale hapësirë kujtese (TV + Radio)

Mbështet ngjyra 8bit në shfaqjen e ekranit

Diapazoni i frekuencës 950-2150MHz

USB2.0 për Multimedia Mbështet

Riprodhimi multimedial

Përputhje video MPEG-2 dhe MPEG-1, MPEG-4, H.264 

Formati i muzikës mbështetëse: WAVE MP3, ASF, AAC

Formati i fotografisë mbështetëse: JPEG BMP PNG GIF TIFF

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Newmax DVB T2 T2 Combo Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat