,

Ngjites Fleksibel 3 metra – Nano Magic Tape Blerje Online


990L

Ngjites Fleksibel 3 metra – Nano Magic Tape Blerje Online

Ngjites Fleksibel 3 metra – Nano Magic Tape Blerje Online

Universal

Ngjit nga te dyja anet

Projektuar me teknologjine Nano per mbulimin e vrimave ne mur dhe ngjitjen e sendeve te ndryshme

Estetik

I papershkueshem nga uji, mund te lahet dhe te riperdoret perseri me te njejten fuqi ngjitje

Perdoret per te shmangur dhe ndaluar reshqitjen e mobiljeve, tapetave apo qilimave

Multifunksional, e perdorni edhe ne pastrimin e mobiljeve tuaja nga qimet e kafsheve shtepiake, dhe hequr pluhurin nga veshjet

I lehte per tu hequr nuk demton siperfaqen ku ngjitet dhe nuk le shenja

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: ngjites-nano-3 metra Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Ngjites

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat