,

Ngjitese tapeti kunder rreshqitjes – Non Slip Rug Grips Online


990L

Ngjitese tapeti kunder rreshqitjes – Non Slip Rug Grips Online

Ngjitese tapeti kunder rreshqitjes – Non Slip Rug Grips Online

Rugs Grips parandalojne rreshqitjen e tapeteve dhe qilimave te dysheme duke ofruar siguri dhe rregull

Te pershtatura per cdo lloj tapeti dhe ne cdo lloj materiali te dyshemese, dru, pllaka, linoleum, mermer, laminat etj

Ngjiteset vijne me permasa standarte, por jane fleksible per t’i prere dhe siguruar permasen qe ju deshironi

Rrisni sigurine e femijeve tuaj, teksa luajne ne ambientet e shtepise

Te lehta ne perdorim dhe ngjitje

Material miqesor me mjedisin, jo toksik dhe i demshem per shendetin

Rezistente

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: ngjitese tapeti-non slip rug grips Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Ngjites

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat