,

Ngjyroses per objektet e vjetra – Wipe New ReColor Online


990L

Ngjyroses per objektet e vjetra – Wipe New ReColor Online

Ngjyroses per objektet e vjetra – Wipe New ReColor Online – As Seen On TV

Ktheni objektet e vjeteruara dhe me ngjyra te zbehura ne formen e tyre origjinale

Riktheni ngjyrat e ndezura dhe plot shkelqim ne cdo objekt qe ju deshironi

Wipe New ReColor vjen ne forme spary dhe perdoret ne cdo lloj materiali: plastike, gome, metal, gur

I lehte ne perdorim, nuk le njolla apo pika ne dysheme

Thahet shpejt – Nje ore pas lyerjes, objektet rikthehen ne formen e tyre origjinale dhe marrin ngjyren e meparshme

Shmang rremujen dhe papastertine

Perthithet nga cdo lloj materiali

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: ngjyroses-wipe new recolor-as seen on tv Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Spray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat