,

Ngrohese elektrike me ajer – Elektra Heater Online


Specifika teknike

  • Brandi: Elektra
  • Model: ENG-1501
  • Ofron ngrohje per nje hapesire rreth 20-25 m²
  • Me 4 shufra kuartz
  • Me 3 nivele ngrohje, me lageshtues ambjenti dhe ventilator
  • Fuqia 2400 W
  • Tensioni 220-240 V, 50-60Hz
  • Permasat 68 x 72 x 10 c

6,490L

Ngrohese elektrike me ajer – Elektra Heater Online

Ngrohese elektrike me ajer – Elektra Heater Onlinengrohese elektra blerje online ibuy al

Ngroh dhomen, zyren, apo ambienin qe ju deshironi ne menyre te njetrajtshme dhe uniforme

I sigurt nga mbinxehja dhe mbivendosja – Kur temperatura e saj te kape vlera te larta, sensori ndjen mbinxehje dhe Elektra Heater fiket automatikisht

Ekonomike, projektuar te kurseje maksimalisht energjine elektrike

Ngrohese Elektra me termostat te rregullueshem, ngrohesja pasi te perfundoje ciklin do te fiket per te ruajtur temperaturen qe ju deshironi

Funksionon pa zhurme.

Ngrohese me ajer

Kjo ngrohëse me ajer pa zhurmë është krijuar për t’ju mbajtur të ngrohtë me cilësime të dyfishta të nxehtësisë dhe është lehtësisht i lëvizshëm.

Ngrohësit punojnë në parimin e rrezatimit të nxehtësisë, përdor rrezet infra të kuqe për të perhapur nxehtësinë në zonën përreth.

Ngrohësi me efiçiencë të energjisë ka një tub kuarc binjak për ngrohje direkte dhe një tregues të ngrohjes së bashku me një çelës sigurie mbi ndërprerjen e energjisë, duke dhënë zgjedhjen më të mirë të përdorimit.

Eshtë një mënyrë efikase për të ngrohur ajrin nëse nuk deshironi të përdorni ngrohese te medha qe harxhojne shume.

Për shkak të sipërfaqeve të bollshme të shkëmbimit, prodhon një rrymë më të përqendruar të nxehtësisë që ngroh në mënyrë më efikase dhe të shpejtë zonën e dëshiruar.

Nuk e than ajrin, duke mos prekur sasine e oksigjenit ne ambientin e zyres apo shtepise

Portative dhe ne permasa te vogla, e merrni kudo me vete dhe mund ta vendosni pa problem ne cdo kend te dhomes.


Porosit Online ne iBuy.al

SKU: ngrohese elektrike-elektra Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Ngrohese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat