, ,

Ngrohese elektrike me ajer NIKAI AH 002 – Fan Heater

Nikai

2,200L

Ngrohese elektrike me ajer NIKAI AH 002 – Fan Heater

Ngrohese elektrike me ajer

Nxehtesi e shpejte ne 3 sekonda

Ka tre nivele te ngrohjes

Me permasa te vogla

Praktike per tu levizur

Mund ta vendosni ne tavoline

Fuqi maksimale

Nuk eshte e nevojshme qe ju te levzni per te kontrolluar nese ngrohesja eshte ndezur apo e fikur, mjafton te shihni driten treguese

Mbrojtje nga mbinxehja dhe qarku i shkurter

brands

Nikai

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat