,

Ngrohese me gaz – Elektra Gas Heater Paisje Online


9,490L

Ngrohese me gaz – Elektra Gas Heater Paisje Online

Ngrohese me gaz – Elektra Gas Heater Paisje Online

Dizenjuar me elemente qeramike, Elektra Gas Heater ngroh ambientin ne menyre te njetrajtshme dhe uniforme

Me 3 nivele nxehtesi – 2 pllaka per ngrohje normale ndersa 3 pllaka per ngrohje maksimale te ambientit

E sigurt nga mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte

Pajisur me rrota te levizshme, e transportoni nga njera dhome tek tjetra. KUJDES! Nuk duhet ta perdorni ne ambiente te lageshta si psh: tualeti

Porosi Online ne iBuy.al

SKU: ngrohese me gas-elektra Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Ngrohese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat