,

Ngrohese Murale Mini – Ravus Handy Heater Blerje Online


Specifika teknike

  • Temperatura Minimale: 16 Grade Celcius
  • Temperatura Maksimale: 32 Grade Celcius
  • Materiali: PP, ABS
  • Fuqia: 350-400Watt
  • Tensioni: 110 Volt
  • Pa kabell

2,400L

Ngrohese Murale Mini – Ravus Handy Heater Blerje Online

Ngrohese Murale Mini – Ravus Handy Heater Blerje Online

Ngroh dhomen, zyren, apo ambienin qe ju deshironi ne menyre te njetrajtshme dhe uniforme

Ekonomike, nuk harxhon energji elektrike

Ekran dixhital i cili shfaq nivelin e temperatures me termostat te pershtatshem

Pajisur me funksionin e kohematesit dhe shpejtesise per qarkullimin e nxehtesise

Vendoset ne mur dhe futet ne prize, pa kabell

Ne permasa te vogla, kompakt dhe ideal per udhetime

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: mini ngrohese-murale-ravus handy heater Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Ngrohese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat