Telefon Nokia 105 2019 Black – Celular

Nokia

SPECIFIKA

Marka: Nokia

Modeli: 105

Ekrani: 1.8 inch

Rezolucioni i ekranit: 240 x 320 pixel

1 Karte SIM

Permasat: 12.5 x 3.3 x 11.9 cm

Pesha: 165gr

Tipare te tjera

1.WiFi

2. Alarmi

3.lidhja Radio FM

4.Power Saving Mode – opsioni i ruajtjes se baterise

2,490L

Telefon Nokia 105 2019 Black – Celular

Nokia 105 2019 Black – Celular Produkt Online

Telefoni vjen me një ekran 1.77 inç me një rezolucion prej 120×160 pikselë.

Nokia 105 (2019) ka memorie prej 4 MB RAM. Nokia 105 (2019) ekzekuton Serinë 30+ dhe ushqehet nga një bateri e lëvizshme 800mAh.

Permasat e ketij telefoni celular jane 12.5 x 3.3 x 11.9 cm per nje peshe neto prej 165 gram, dimensione keto  ideale per xhepin dhe pellemben tuaj.

Nokia 105 bazohet në Serinë 30+ dhe paketon 4 MB hapësirë ruajtëse.

Me dy karta SIM (GSM dhe GSM) që pranon karta Micro-SIM dhe Micro-SIM.  

Ka përmasa 119.00 x 49.20 x 14.40 mm (lartësia x gjerësia x trashësia) dhe peshon 73.02 gram.

Nokia 105 2019 me butona

Dizajni modern plotëson qëndrueshmërinë për të krijuar një telefon pune të fortë i bërë nga polikarbonat i veshur fort që përshtatet në mënyrë të përsosur në dorën tuaj.

Fuqia e mrekullueshme e baterisë – Bateri e heqshme 800mAh që zgjat me javë të tëra.

Rrjeti dhe lidhshmëria: GSM 900/1800 (BE) Kapacitet i madh për ruajtje  Kurseni deri në 500 mesazhe me tekst SMS dhe 2,000 kontakte.

Radio Futuni në folenë e kufjeve 3.5 mm dhe dëgjoni muzikë, lajme dhe sporte në lëvizje me radion e integruar

Lojërat – Vjen me lojëra të ngarkuara paraprakisht si Snake, Tetris, Sky Gift dhe Airstrike.

U lançua në ngjyra blu, rozë dhe të zezë. Ajo mban një trup polikarbonat.

Opsionet e lidhjes në Nokia 105 (2019) përfshijnë 802.11 Jo, Micro-USB dhe FM radio me 4G aktive në të dy kartat SIM.

Tipare te tjera: lidhja me WiFi, opsioni i alarmit, lidhja Radio FM, opsioni i ruajtjes se baterise (Power Saving Mode)

Funksionon me butona, jo me Touch Screen


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: H-nokia-105 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Nokia

color

Black

LLoji

Celular

Gjendja

Te reja

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat